Zabieg mezoterapii: co warto o nim wiedzieć?

Zabieg mezoterapii: co warto o nim wiedzieć?

Uroda

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród kobiet. Wiele osób szczególnie interesuje się zabiegami odmładzającymi wykonywanymi bez skalpela. Takim zabiegiem jest między innymi mezoterapia (https://pl.wikipedia.org/wiki/Mezoterapia). 

Mezoterapia Warszawa: na czym polega zabieg?

Mezoterapia to zabieg, który pozwala wprowadzić w najgłębsze warstwy skóry substancje odżywcze. Do wykonywania zabiegu używany jest prawdziwy koktajl składający się ze starannie wybranych składników: kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów, soli mineralnych i kwasów nukleinowych. Mezoterapia jest zabiegiem, który dogłębnie nawilża i odżywia skórę. Mezoterapia to zabieg, który może być wykonany metodą bezigłową lub metodą klasyczną, czyli z użyciem igły i strzykawki. 

Mezoterapia Warszawa: jakie są efekty?

Mezoterapia Warszawa to zabieg, na który decydują się nie tylko kobiety, które chcą odzyskać młodzieńczy wygląd. Na zabieg zgłaszają się także mężczyźni. Mezoterapia w Warszawie wykonywana metodą tradycyjną jest zabiegiem bezbolesnym. Przed przystąpieniem do wykonania zabiegu twarz (jest najbardziej wrażliwa) pokrywana jest kremem znieczulającym Emla. Także w przypadku mezoterapia w Warszawie wykonywanym na dłoniach aplikuje się na nich krem znieczulający. Zabieg odżywia i nawilża skórę, przywraca jej napięcie i elastyczność. Zabieg mezoterapii nie może być wykonany u osób z alergią, kobiet w ciąży, z opryszczką i stanami zapalnymi skóry. Nie jest wykonywany także u osób, które muszą przyjmować leki zmniejszające krzepliwość krwi.

Zabieg mezoterapii: co warto o nim wiedzieć?
4.7 (94.29%) 7 głosów

Back to Top