Jaki wibrator wybrać: czyli co mają do zaoferowania sprzedawcy?

Wśród zabawek erotycznych za najbardziej popularną został uznany wibrator.  Z uwagi na tak dużą popularność w sklepach z gadżetami erotycznymi wybór wibratorów jest niezwykle bogaty. Nie ułatwia to wybrania tego idealnego zwłaszcza, jeśli jest pierwszy wibrator. Podpowiadamy z jakimi rodzajami wibratorów można spotkać się w sklepach, postaramy się podpowiedzieć, jakie są zalety poszczególnych modeli.

Wibratory do stymulacji łechtaczki

Wibratory dla kobiet łechtaczkowe często nazywane są króliczkami. Tego typu wibrator zapewnia wyjątkową stymulację łechtaczki – miejsca, które na mapie kobiecego ciała jest wyjątkowo wrażliwe. Dodatkowy plus korzystania z króliczka to oczywiście penetracja pochwy. Łechtaczkowe wibratory dla kobiet są też wyjątkowo estetyczne. Bardzo często ich producenci dekorują je malutkimi diamencikami bądź perełkami; w efekcie taki wibrator dla pań może być świetnym upominkiem.

Inne rodzaje wibratorów

Wśród kobiet spora liczba to zwolenniczki seksu analnego. Z myślą o nich stworzone zostały analne damskie wibratory. Decydują się analny wibrator dla pań należy pamiętać o tym, że nie powinien on być zbyt długi. Lekko stożkowy kształt to cecha, którą wyróżniają się damskie wibratory analne. Aby wibrator nie wniknął całkowicie do odbytu ważne jest, aby miał szeroką podstawę. Z wibratorów analnych korzystają nie tylko kobiety, ale także coraz większa liczba mężczyzn.

Wibratory dla kobiet to bardzo pojemny temat; więcej o wibratorach dla pań można przeczytać w naszym innym artykule.