Mikropigmentacja medyczna

Profesjonalna mikropigmentacja skóry głowy to jedno z wielu szkoleń, jakie oferujemy w naszej Akademii Artystycznej w Gdyni! Zabieg ten jest uznawany za skuteczny sposób na łysienie u mężczyzn i kobiet i jest coraz częściej wykonywany w gabinetach i salonach kosmetycznych. Postaw na profesjonalny kurs makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej i wykonuj usługi o najwyższej jakości w całym Trójmieście!

Profesjonalna mikropigmentacja medyczna – dla kogo?

Mikropigmentacja medyczna jest rodzajem makijażu permanentnego, który wykorzystuje pigmenty o bardzo dużej mocy krycia. Stosowana nie tylko do skóry głowy, mikropigmentacja wizualnie poprawia takie elementy jak:

  • brwi,
  • zajęcza warga,
  • brak konturu ust,
  • blizny,
  • łysina,
  • sutki

i wiele innych. Nasza wykwalifikowana kadra pasjonatów przekaże ci niezbędną wiedzę, dzięki której będziesz wykonywać najlepszą mikropigmentację skóry głowy i makijaż permanentny w Gdyni, Gdańsku i Sopocie. Akademia Make Up Your Mind ma za sobą długie lata praktyki zawodowej i szerokie grono najlepiej wyszkolonych linergistów w całym Trójmieście.

Szkolenie z mikropigmentacji medycznej – jak wygląda?

Nasz program szkoleniowy oferuje indywidualne podejście do każdego ucznia i przekazanie mu niezbędnej wiedzy – zarówno praktycznej, jak i teoretycznej. Prezentujemy nowoczesne techniki, które wykorzystują pracę z wysoce specjalistycznymi urządzeniami i pigmentami. Kadra Akademii Make Up Your Mind to nie tylko świetni nauczyciele, ale także pasjonaci, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje i są na bieżąco z panującymi trendami. Program szkolenia obejmuje 2 dni cena za kurs z mikropigmentacji skóry głowy wynosi 5400 zł. Niezależnie od tego jaki jest poziom twoich umiejętności i w jakim jesteś wieku – wszyscy są u nas mile widziani.
Skontaktuj się z nami przez telefon, mail lub formularz na stronie i rozpocznij karierę linergisty na światowym poziomie. Z takimi umiejętnościami każdy salon kosmetyczny w Gdyni przyjmie Cię z otwartymi ramionami, a klienci będą z pewnością zadowoleni!