Skutki zatrucia alkoholem

Odtrucie po alkoholu Warszawa jest procesem wykorzystywanym coraz chętniej przez osoby które nie są uzależnione od alkoholu ale potrzebują w krótkim czasie pozbyć się konsekwencji spożycia.

Konsekwencje nadużycia alkoholu

Konsekwencje poważnego kaca bywają bardzo uciążliwe. Pacjent doświadcza nerwicy i nie może się uspokoić przez kilka dni. Dość często obserwuje się bezsenność w ciągu pierwszych trzech do czterech dni. Taki kompleks trwa 1-2 dni od rozpoczęcia oczyszczania. Wtedy komórki zaczynają przystosowywać się do życia bez alkoholu i nieco słabną.

Często w tym momencie można zaobserwować zaburzenia snu, ale z reguły normalizuje się w ciągu miesiąca. Sama detoksykacja dotyczy jednak stanu kiedy alkohol jest jeszcze obecny w naszym organizmie. Odtrucie alkoholowe Warszawa może być stosowane bez względu na poziom alkoholu we krwi.

Poziom alkoholu we krwi

Zwyczajowo dzieli się stan zatrucia alkoholem na trzy stopnie:

  • Lekki stopień – zawartość etylu jest wielokrotnością 20-100 mmoli / l. Objawy – pacjent jest towarzyski i ma dobry humor, ale nie może się pochwalić pełną kontrolą nad sobą. Z zewnętrznych objawów objawia się przekrwienie skóry twarzy i szyi, a także rozszerzenie źrenic.
  • Średni stopień to zawartość etylu stanowi wielokrotność 100 do 250 mmol na litr. Występują naruszenia koordynacji, zanikają zrozumiałość mowy i zdolność do właściwej oceny rzeczywistości. Pijący staje się agresywny, może wypaść dosłownie z nieba.
  • Ciężka – zawartość etylu jest wielokrotnością 250 mmol / L. Utrata DNB i samokontroli, ale także wrażliwość – osoba pijąca alkohol nie odczuwa bólu, ciepła i zimna. Często należy zauważyć spontaniczne oddawanie moczu. Osoba może zasnąć w dowolnym miejscu, a także zapaść w śpiączkę.