Tapety włoskie do salonu i sypialni

Po tapety Dedar sięgają projektanci wnętrz z całego świata. Marka ta niezachwianie gruntuj swoją pozycję na rynku już od drugiej połowy lat 70 XX wieku. Włoskie tapety Dedar postrzegane są jako te najbardziej luksusowe, a także stylowe. Założenie firmy Dedar datuje się na rok 1976, kiedy to Nicola i Elde Fabrizio postanowili założyć swoją wytwórnię tapet, tkanin ściennych, zasłonowych oraz obiciowych.

Luksusowe tapety Dedar

Ekskluzywne tapety włoskie Dedar zachwycają wyrazistą kolorystyką, licznymi wzorami, a także nowoczesnym podejściem do designu. Dzięki temu nadają one charakteru wnętrzom klasycznym, jak i tym, gdzie królują nowoczesne aranżacje. Wśród licznych propozycji należy wyróżnić tapety Dedar:

  • tkaninowe,
  • flizelinowe,
  • winylowe.

Dedar to tapety włoskie do salonu i sypialni o nieraz odważnych wzorach, które od razu wywołują zainteresowanie wśród odbiorców. Wśród nich znajdują się tapety o wypukłej powierzchni, tapety prezentujące nieregularne formy, wzory, czy też bardziej klasyczne pasy.

Włoskie tapety Dedar produkowane są przy użyciu najnowszych technologii. Dzięki temu są one nie tylko bardzo wyraziste, ale i posiadają niezbędne certyfikaty, które tylko utwierdzają o tym, że pięknie będą zdobić wnętrza – nawet na przestrzeni wielu lat.