Zabieg mezoterapii: co warto o nim wiedzieć?

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród kobiet. Wiele osób szczególnie interesuje się zabiegami odmładzającymi wykonywanymi bez skalpela. Takim zabiegiem jest między innymi mezoterapia (https://pl.wikipedia.org/wiki/Mezoterapia). 

Mezoterapia Warszawa: na czym polega zabieg?

Mezoterapia to zabieg, który pozwala wprowadzić w najgłębsze warstwy skóry substancje odżywcze. Do wykonywania zabiegu używany jest prawdziwy koktajl składający się ze starannie wybranych składników: kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów, soli mineralnych i kwasów nukleinowych. Mezoterapia jest zabiegiem, który dogłębnie nawilża i odżywia skórę. Mezoterapia to zabieg, który może być wykonany metodą bezigłową lub metodą klasyczną, czyli z użyciem igły i strzykawki. 

Mezoterapia Warszawa: jakie są efekty?

Mezoterapia Warszawa to zabieg, na który decydują się nie tylko kobiety, które chcą odzyskać młodzieńczy wygląd. Na zabieg zgłaszają się także mężczyźni. Mezoterapia w Warszawie wykonywana metodą tradycyjną jest zabiegiem bezbolesnym. Przed przystąpieniem do wykonania zabiegu twarz (jest najbardziej wrażliwa) pokrywana jest kremem znieczulającym Emla. Także w przypadku mezoterapia w Warszawie wykonywanym na dłoniach aplikuje się na nich krem znieczulający. Zabieg odżywia i nawilża skórę, przywraca jej napięcie i elastyczność. Zabieg mezoterapii nie może być wykonany u osób z alergią, kobiet w ciąży, z opryszczką i stanami zapalnymi skóry. Nie jest wykonywany także u osób, które muszą przyjmować leki zmniejszające krzepliwość krwi.