BMW – lepszy serwis autoryzowany czy nieautoryzowany?

Częsta i intensywna eksploatacja samochodu musi skończyć się kiedyś przeglądem, czy też wymianą zużytych komponentów. Serwis BMW Kraków to miejsce, które w takich sytuacjach się odwiedza. Na rynku oferującym usługi tego typu, kierowcy spotykają się z dwoma rodzajami warsztatów. Mogą być to punkty autoryzowane, jak i nieautoryzowane. Jakie warto jest wybrać, by cieszyć się z wysokiej jakości usługą? 

Jak to jest z ceną?

Placówki autoryzowane niepodważalnie odznaczają się znacznie większymi cenami niż niezależny serwis BMW Kraków, co niekoniecznie spotyka się z zadowoleniem kierowców, którzy intensywnie używając swojego pojazdu, często muszą korzystać z usług oferowanych przez tego typu punkty. Na szczęście droższy nie znaczy lepszy.

Nieautoryzowane placówki to atrakcyjna alternatywa, z której korzysta coraz więcej posiadaczy BMW. Wybierając je warto jednak zwrócić uwagę na ich reputację oraz opinie, towarzyszące im w sieci. Dzięki temu będzie się miało pewność, że dany warsztat świadczy usługi na najwyższym poziomie, używając najnowszych narzędzi, które w rękach prawdziwych profesjonalistów uporają się z każdą, nawet największą usterką. 

Serwis nieautoryzowany – zakres usług 

Nieautoryzowany serwis BMW Kraków to szeroka paleta usług. Pośród nich można znaleźć najważniejsze kategorie, do których zaliczają się:

  • wszelkiego rodzaju naprawy mechaniczne,
  • diagnoza, naprawa, kalibracja elektroniki,
  • pakiet usług blacharsko-lakierniczych,
  • wszelkie doposażenia pojazdu. 

Jeżeli mowa o niezależnym serwisie BMW Kraków to należy również wspomnieć o tym, że jest duża szansa na upolowanie atrakcyjnych rabatów. W tym wypadku warto jest od czasu do czasu śledzić strony internetowe takich placówek, gdyż można znacznie zaoszczędzić.