Zalety reklam na zewnątrz

Chcesz promować nowy biznes lub ożywić stary? Czas na reklamy wielkoformatowe Z ich pomocą osiągniesz wszystko, do czego dążysz, bez dodatkowych kosztów budżetowych.

Czym jest reklama zewnętrzna?

Reklama wielkopowierzchniowa- to wszystkie te jasne struktury reklamowe, które codziennie widzisz na ulicy o dużych rozmiarach. Jaka jest przewaga tego typu reklam nad resztą? Dlaczego coraz więcej właścicieli firm szuka miejsca i sposobu zamawiania reklamy zewnętrznej? Billboard przy drodze czy reklama wielkoformatowa stały się już częścią miast i ich obecność nikogo nie zaskakuje. Przedsiębiorcy chętnie zamawiają taką reklamę, ponieważ jest ona bardzo opłacalna i przynosi sukces.

Ile kosztuje reklama przy drodze krajowej? Teoretycznie sporo, ale jeśli chodzi o potencjalny zysk i ilość osób, która ją widzi, to reklama przy autostradzie jest jedną z najtańszych na rynku reklamowym. Umieszczenie banera lub lightboxa będzie bardziej przystępne cenowo niż na przykład uruchomienie klipu wideo w telewizji. A poza tym za każdą kolejną transmisję wideo zapłacisz coraz więcej. Reklama przy drodze ma jedną cenę. Zapłaciłeś, a reklama 24/7 informuje o Twojej firmie.

Regularność reklamy na zewnątrz

„Outdoor” zazwyczaj wisi długi okres, a ludzie, którzy idą lub idą do pracy, codziennie widzą twoją reklamę, czasem nawet kilka razy dziennie. Banner lub znak nie jest czymś, co można po prostu włączyć lub wyłączyć. Nie możesz ukryć się przed reklamą zewnętrzną, czego nie można powiedzieć o innych typach. Strukturę zewnętrzną można zainstalować tam, gdzie odbiorcy docelowi prawdopodobnie „spędzają czas”. Na przykład, jeśli masz produkty dla studentów, dlaczego nie postawić tablicy na drodze do szkoły? Zaletą reklamy zewnętrznej jest możliwość łączenia kilku opcji projektowych jednocześnie.