Dlaczego warto mieć podłogi jesionowe?

Podłogi jesionowe z kolekcji FertigDeska zachwycają swoim jasnożółtym wybarwieniem. Na ich powierzchni można zauważyć sporadyczne, pojedyncze sęki, a także dowolny przebieg słojów. Na parkiet Jesion Elegance składają się naturalne, dwuwarstwowe elementy o wymiarze 65/70 x 490 mm, które w zależności od wybranej opcji, mogą mieć warstwę wierzchnią o grubości 6 lub 3,6 milimetrów.

Postaw na wysoką jakość i wybierz Jesion Elegance

Naturalny Parkiet Jesion Elegance zjawiskowo prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Pojedyncze elementy z tej kolekcji różnią się od linii FertigParkiet wielkością. Posiadają one także dwie różne warstwy zabezpieczające ich powierzchnię – to klient decyduje, na jaki wariant postawi. Podłoga drewniana Jesion Elegance może zatem być olejowoskowana lub lakierowana.

Dzięki różnym wariantom pojedynczych elementów da się drewnianą podłogę z jesionu położyć na kilka sposobów. Deska FertigDeska Jesion Elegance daje mnóstwo możliwości jeżeli chodzi o montaż w:

  • cegiełkę,
  • cegiełkę ukośną,
  • standardowy wzór.

Wszystkie parkiety drewniane od producenta powstają ze specjalnie wyselekcjonowanych surowców, dzięki czemu każdy element drewnianej podłogi z jesionu jest wytrzymały i prezentuje się wyjątkowo. Podłogi drewniane Jesion Elegance nie stanowią jedynej oferty producenta! Warto chociażby obejrzeć jeszcze kolekcję FertigParkiet.