Pompy i pompogruszki do betonu

Możliwości zastosowania i cena pompy do betonu to najczęściej brane pod uwagę czynniki przy jej wyborze. W naszej ofercie w tej kategorii mamy dostępne pompy do betonu włoskiego producenta Sermac. To specjalistyczny sprzęt budowlany do transportowania i pompowania betonu na placach budowy. Różnorodność oferowanych pomp i gruszkopomp do betonu pozwala na ich dopasowanie do dowolnego zakresu robót budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sermac – producent pomp do betonu

SERMAC Srl  powstały  w Mediolanie w 1989 jest obecnie jednym ze światowych liderów produkcji pomp do betonu zabudowywanych na podwoziach samochodowych. Rodzinna firma założona przez  Vitaliano Del Zotto & Dario Viello miała swe początki jako oddział amerykańskiej korporacji  Worthington Ltd. Pierwsze pompy SERMAC sprawdziły się na konkurencyjnych rynkach Azji — Korea, Chiny, Taiwan, Filipiny. Dysponując własnym działem rozwoju i własnym unikalnym biurem konstrukcyjnym – SERMAC z wielkim sukcesem wszedł na rynki wszystkich krajów Europy. Należy zwrócić uwagę, że SERMAC specjalizuje się wyłącznie w pompach do betonu. I może właśnie wysoka specjalizacja pozwoliła SERMAC na zdobycie kolejnych światowych rynków takich jak USA, Australia, Bliski Wschód. Obecnie SERMAC jest stale obecny w przeszło 30 krajach. Źródłem sukcesu SERMAC jest perfekcyjny projekt  pomp oraz przestrzeganie najwyższych standardów w procesie produkcji, która odbywa się w trzech zakładach położonych wokół Mediolanu. W pompach do betonu SERMAC są stosowane najwyższej jakości podzespoły światowych liderów pochodzące z Europy (głównie z Włoch i Niemiec). Produkcja pomp do betonu SERMAC jest objęta systemem kontroli jakości UNI EN ISO 9001:2015.  Pompy SERMAC są niezawodne, proste w obsłudze i zaprojektowane z dużym marginesem bezpieczeństwa. Bezpieczna i bezproblemowa eksploatacja sprawiła, że SERMAC jest podstawową marką dla wielkich firm specjalizujących się w pompowaniu betonu na całym świecie.

Obecnie w zakładach SERMAC w Mediolanie jest produkowanych 12 modeli pomp do betonu, o długościach wysięgów od 20 do 65 metrów, wyposażonych w najnowocześniejszy system przednich teleskopowych podpór „x” o długościach wysięgów od 20 do 65 metrów. Powstają tu także 4 modele pompogruszek od 21 do 33 metrów. SERMAC produkuje także pompy wózkowe oraz maszty stacjonarne.

Misja SERMAC: “projektujemy, budujemy i dostarczamy pompy i pompo gruszki do betonu dla branży betonowej na całym świecie. Nasze pompy mają opinię wyjątkowo solidnych, najwyższej jakości i łatwych w eksploatacji, co przekłada się na wydajną i bezproblemową pracę na placach budów”.

Pompy do betonu

W naszej ofercie znajdą Państwo pompy do betonu firmy SERMAC o różnej długości wysięgu, m.in. SIRIO 6RZ65 jedną z najdłuższych i bardzo popularną w Europie, a także pompogruszki SERMAC Twinstar, w czterech wersjach długości wysięgnika. Przy pomocy maszyn wyprodukowanych przez SERMAC mogą być prowadzone prace budowlane na każdym rodzaju placu budowy, także w trudno dostępnych miejscach lub na wysokościach. Mamy małe pompy do betonu idealne tam, gdzie duże maszyny nie mogą pracować ze względu na brak miejsca oraz duże pompy i pompogruszki w dobrych cenach. Zachęcamy Państwa do kontaktu w celu uzyskania więcej szczegółów.