Różne rodzaje wibratorów

Na zakupy w sex shopie decyduje się coraz więcej osób. Bardzo chętnie sexshop odwiedzają kobiety i wcale nie są to singielki. Z produktów, które oferuje sexshop wyjątkową popularnością cieszą się wibratory.

Bogata oferta rynkowa

Wibratory są dzisiaj tak popularnymi erotycznymi zabawkami, że ich producenci wciąż wprowadzają na rynek jakieś nowości. Wibratory, które oferuje sexshop Kraków to między innymi stymulatory punktu G. Wibratory te mają charakterystyczny kształt. Wyglądają też bardzo naturalistycznie. Sexshop Kraków ma w ofercie również wibratory łechtaczkowe.

Wbrew swojej nazwie nie służą one tylko do stymulacji łechtaczki. Wykonane je tak, aby mogły służyć także do stymulowania pochwy. Mają nietypowy wygląd. Kobiety nazywają je króliczkami lub motylkami. Sexshop Kraków oferuje wibratory, które spełnią oczekiwania bardzo wielu kobiet. Proponuje również wibratory do zabaw w wannie lub pod prysznicem. Tego typu wibratory są wodoodporne.

Aby wibrator był bezpieczny

Kupowanie tanich wibratorów jest trochę ryzykowne. Za najlepsze wibratory trzeba oczywiście zapłacić trochę więcej, ale nie opłaca się oszczędzać. Najlepsze wibratory wykonane są z silikonu medycznego, który nie podrażnia i nie uczula. Mniej można zapłacić za wibrator wykonany z gumy. W sprzedaży dostępne są także wibratory żelowe, wykonane z tworzywa ABS oraz ze szkła borokrzemowego. To wibratory bezpieczne dla zdrowia i łatwe do utrzymania w czystości. Najlepsze wibratory nie są kosztują kilka złotych, w trosce o własne zdrowie nie opłaca się jednak oszczędzać.