Wibratory: co proponują sex shopy?

Wibratory należą do bardzo popularnych zabawek erotycznych. A to oznacza, że ma je w swojej ofercie każdy sexshop. Pierwsze wibratory pojawiły się w XIX wieku. Oczywiście w niczym nie przypominały tych współczesnych. Poruszano nimi przy pomocy korbki. Miały być lekarstwem na częstą przypadłość ówczesnych kobiet, jaką była histeria. Jeszcze w latach 20. minionego wieku można je było znaleźć w bardzo wielu domach. Dopiero w latach 70. stały się tematem tabu.

Jaki wibrator wybrać?

Obecnie cieszą się dużą popularnością, chociaż wiele kobiet nie przyznaje się do tego, że korzysta z wibratora. Wibratory stały się tak popularne, że sexshop ma w ofercie przynajmniej kilka różnych ich rodzajów. Sexshop ma w ofercie wibratory łechatczkowe, analne, do stymulacji pochwy. Wibratory łechtaczkowe popularnie nazywane są króliczkami. Sexshop Kraków oferuje te wibratory ozdobione perełkami lub miniaturowymi diamencikami.

Silikonowe, gumowe i żelowe

Sexshop Kraków oferuje wibratory wykonane z bardzo różnych materiałów. Najlepsze wibratory mają wszystkie niezbędne certyfikaty. Można im zaufać, bo są w stu procentach bezpieczne. Do wykonania wibratorów często używany jest silikon medyczny. Są one bardzo miłe w dotyku, a co najważniejsze, bardzo bezpieczne. Można je uznać za najlepsze wibratory na rynku. Wiele kobiet chętnie wybiera wibratory żelowe. Sexshop Kraków oferuje je w bardzo atrakcyjnej cenie.

Współczesne kobiety nie wstydzą się swojej seksualności, chętnie wybierają erotyczne zabawki. Do tych szczególnie popularnych zalicza się wibratory.